Titulinis    
 
 

Pradžia > Ieško darbo > Darbas namuose

   Ieškau darbo

2015-05-27 Ieskau darbo vasarai
Dirbčiau įvairu darba
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-05-20 Ieškau darbo vasarai.
Esu 19 metų studentė, vasarą noriu užsidirbti papildomų pinigėlių. Esu atsakinga, pareiginga,patikima,kas be ko-kruopšti. Į darbą žiūriu rimtai. Galiu dirbti aukle, arba prižiūrėti ūkį, aplinką, daržus, sodybą. Nesu baltarankė ir darbo nebijau.:)
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-05-20 Ieškau darbo
Sveiki, esu 17m. mergina. Ieškau darbo, kurį galėčiau dirbti vasaros metu. Galėčiau prižiūrėti sodybas,vaikus, esu darbšti,darbo nebijau :)
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-05-11 Ieškau darbo
Sveiki, esu 17 metų mergina iš Jonavos rajono. Ieškau darbo, kurį galėčiau dirbti vasaros metu. Galėčiau tvarkyti aplinką,prižiūrėti namus ar tiesiog pasaugoti vaiką. Esu darbšti, tvarkinga bei pareiginga. Tad darbo nebijau :)
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-05-10 Individualios treniruotės  
Sveiki, siūlau asmenines, individualias treniruotes, įvairaus pobūdžio, Jums labiausiai tinkamoje aplinkoje. Nesvarbu, ar tai Jūsų namuose, ar parke, aš prisitaikysiu prie Jūsų. Šioje srityje turiu 2,5m. patirties, taigi tikrai nenusivilsite. Susiekite su manimi el. paštu.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-05-03 Auklės darbo Panevėžyje
Galėčiau prižiūrėti jūsų vaikuti. Labai myliu vaikus ir mielai su jais užsiimčiau. Pati turiu mažesne sese ir turiu patirties kaip elgtis su vaikais. Man greitai bus 16 metu, kolkas mokynuosi, bet galėčiau prižiūrėti po pamokų. O vasara ir savaitgaliais galiu prižiūrėti visai dienai.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-04-25 Ieškau darbo namuose
Ieškau darbo namuose. Nepriekaištingai rašau straipsnius, greitai renku bet kokį tekstą. Turiu didelę patirtį Facebook puslapių administravime!
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-04-23 Greitai ir kokybiškai renku tekstus
Greitai ir kokybiškai renku įvairaus ilgio ir pobūdžio tekstus. Kaina sutartinė. Susidomėję kreipkitės el.paštu: agota.stankeviciute24@gmail.com
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-04-13 Jums reikia finansavimą konsoliduoti savo skolas?  
Aš suteikia kreditus visiems, kurie gali grąžinti, jei Jūs manote reikia ar pinigų problemų I pasirengęs suteikti jums paskolos, daryti trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas terminas su neabejotinas palūkanomis ir grąžinimo laikotarpis Pirmasis gali. Aš atėjau, kad padėtų jums išspręsti visas jūsų problemas finansavimo, jei jaučiatės reikia arba susisiekti su manimi paštu. Čia yra mano elektroninio pašto adresas: leaderfinanciegroupe@gmail.com
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-04-08 Ieškau darbo  
Ieškau darbo. Galiu administruoti el.parduotuvę, suvesti duomenis, kurti prekių aprašymus, reklaminius tekstus, rinkti ir siųsti įvairią informaciją, ieškoti klientų,darbuotojų; rinkti, spausdinti tekstus, darau lenteles, diagramas, prezentacijas su powerpoint. Atsakinga, sąžininga, geros darbo kompiuteriu žinios, puikios lietuvių, rusų kalbų žinios, anglų – gerai. el.paštas: rrp@ml.lt tel.8624 61621
Plačiau...
 
Prisijungimas
Registracija    

Nemokami skelbimai

Keleiviu Pervežimas

CvInfo.lt

 
 

Apie mus | Reklama | Taisyklės | Nuorodos | Pagalba
© 2009 Papildomasdarbas.lt. Visos teisės saugomos.