Titulinis    
 
 

Pradžia > Ieško darbo > Darbas namuose

   Ieškau darbo

2015-02-01 Rašau įvairius darbus
Turiu darbo patirties ir esu sukaupusi naujausių mokslinių žinių, todėl galiu Jums pasiūlyti naujausiais mokslo pasiekimais grįstus įvairius (kursinių, referatų, namų darbų ir kt.)darbus. Rašau socialinių sričių mokslo darbus vadybos, viešojo administravimo ir ekonomikos temomis. Kaina sutartinė. Norėdami susisiekti rašykite į elektroninį paštą.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-24 Siuvimas
Patalynes siuvimas namuose
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-22 vertimas raštu: Lietuvių k. - Anglų k. bei Anglų k. - Lietuvių k.
Verčiu įvairaus pobūdžio tekstus iš Anglų k. į Lietuvių k. ir iš Lietuvių k. į Anglų k. A4 formato psl. 9 Eurai. Galima tartis.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-22 Buhalterė
Įvairių įmonių ( UAB, IĮ, MB, Individualios veiklos pagal pažymą) dokumentų tvarkymas: ataskaitų ruošimas VMI, Sodrai, atsiskaitymų suderinimas, finansinės atskaitomybės sudarymas. Paslaugas atlieku kruopščai, sąžiningai r nustatytais terminais. Mažoms įmonėms - turinčioms iki 2 darbuotojų ir iki 10 pirkimo-pardavimo sąskaitų - buhalterinė apskata tik 35 eurai!
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-08 Ieškau papildomo darbo namuose.
Turiu aukštąjį statybos inžinerijos magistro išsilavinimą ir ypatingo statinio projekto dalies vadovo atestatą. Galiu braižyti ir perbraižyti brėžinius AutoCad programa, taip pat koreguoti brėžnius, juos konvertuoti į PDF ir JPG. Galiu padėti Statybos inžinerijos sudijų studentams atlikti kursinius darbus iš modulių: - Statinių architektūra ir konstrukcijos 1 - Statinių architektūra ir konstrukcijos 2 Galiu rinkti tekstus, moku italų kalbą – galiu versti iš italų į lietuvių.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-05 Darbas
Sveiki, esu 19m. VGTU 1 kurso studentas, mokausi Nekilnojamą turtą ir ieškau darbo pusei etato, galiu dirbti ivairų, tačiau daugiau vyrišką darbą.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2015-01-03 Verčiu tekstus iš lenkų kalbos
Nebrangiai verčiu tekstus, skelbimus, dokumentus iš lenkų kalbos. Vertimo kaina priklauso nuo teksto sudėtingumo. Vidutinio sunkumo 1 psl (1500žodžių) teksto kaina 20lt. Dėl kainų galima tartis. Rašykite į elektroninį paštą savo pageidavimus.
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-12-16 laisvu grafiku
ieskau darbo namuose laisvu grafiku. kreiptis telefonu
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-12-05 iesko darba name
Galejo siūti, kompiuteris padaryti svetaines. Protingas, greitai gali besimokantis. Ką reikia susikurti?, prašom. sms +37067204956
Plačiau...

   Ieškau darbo

2014-12-05 Ieskau darbo.
Ieskau darbo su gintaru (grezimas,verimas,karpymas ).Skubiai.
Plačiau...
 
Prisijungimas
Registracija    

Nemokami skelbimai

Keleiviu Pervežimas

CvInfo.lt

 
 

Apie mus | Reklama | Taisyklės | Nuorodos | Pagalba
© 2009 Papildomasdarbas.lt. Visos teisės saugomos.