Titulinis    
 
 

Pradžia > Siūlo darbą > Darbas vakarais

   Siūlo darbą

2010-01-08 konsultantas
Tapkite Oriflame konsultantu nemokamai! Pirkite sau ir savo artimiesiems pigiau arba užsidirbkite papildomai. Sužinokite daugiau apie grožio paslaptis, dalyvaukite nemokamuose naujų gaminių pristatymuose. Įvykdžiusių naujokų programos žingsnius lauks dovanos. Konsultantams nėra papildomų mokesčių, minimalių ar maksimalių užsakymų, kitokių apribojimų. Kreipkitės linosr@gmail.com arba 860186824. Lina
Plačiau...

   Siūlo darbą

2009-12-17 Vision internahinal people groop
Ieškome žmuonių nuo 18m, gali dirbti ir studentai, svarbu aktyvumas geriau skambinti telefonu
Plačiau...

   Siūlo darbą

2009-11-26 darbas laisvu metu nuo 16m.
prisijunk prie Oriflame kompanijos ir uzsidirbk sau papildomu pinigeliu bei galesi sau pirkti su nuolaidom kosmetika,vitaminus. ateik ir nenusivilsi...daugiau info: www.oriflame.lt; emial.alina-21@one.lt; tel.868330026; skype mazulka-23 laukiu jusu visu:)
Plačiau...

   Siūlo darbą

2009-11-25 Darbas su tinkliniu marketingu.
Siūlau darbą, rimtai užsiimti tinkliniu marketingu. Tai ne produkto pardavinėjimas, bet verslo partnerių paieška, bei konsultavimas. Jums imonė siūlo: 1. tai individualus verslas. 2. Verslą galima vystyti laisvalaikiu. 3. Galimybės absoliučiai vienodos kiekvienam, nepriklausomai nuo to, kada jis pradės dirbti. 4. Verslas paveldimas. 5. Šį verslą pradėti gali kiekvienas. 6. Mokymai pigūs. 7. Nėra finansinės rizikos. 8. Šį verslą galima vystyti tarptautiniu mastu. 9. Neribotos pajamos. (Minimum nuo 430lt. maximum nuo pasiekimų). Kviečiu jungtis visus pilnamečius, norinčius pakeisti savo dabartinę būseną. Rašykit, skambinkit susitiksim, plačiau viską papasakosiu.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2009-11-08 Bukite visad grazios su AVON:)  
BŪKITE VISADA GRAŽIOS:) Esu populiariausios pasaulyje kosmetikos AVON prekiaujančios tiesioginio pardavimo būdu, kompanijos konsultantė.Didelis prekių pasirinkimas.Kokybės ir kainos santykis. Jeigu norite išsirinkti kažką mielo ir gražaus sau, ar nežinote ką padovanoti artimam žmogui, draugei(-ui), kaimynei ir t.t.kreipkitės tikrai rasime ką pasirinkti. UŽSISAKANT GALIMYBĖ GAUTI MĖGINUKŲ IR DOVANĖLĖ KIEKVIENAI:) Norintys uzsidirbti kvieciu prisijungti prie musu komandos:)Laukiu jusu. Mielai atsakysiu į visus dominančius klausimus. el.pastas smurgyte@gmail.com P.S.Būnu ir Panevėžyje.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2009-11-03 Maisto papildai ir vitaminai
Maisto papildų ir vitaminų kompanija plečia veiklą ir siūlo darbą Vilniuje ir Klaipėdoje. Darbas su maisto papildais ir vitaminais. Jokių investicijų, tiesiog platinate produkciją ir gaunate atlygį. Siūlome geriausias tinklinio marketingo sąlygas. Geriausias kokybės ir kainos santykis - pardavimai garantuoti! Tai realiausias pasiulymas is esamu papildomu darbu! Jums nieko nereikės mokėti, tesiog parduoti prekę. Išsilavinimas: pagrindinis. Reikalavimai: komunikabilumas, pardavėjo "gyslelė", sąžiningumas. Telefonai nr.: Klaipėdoje +37065896867 Vilnius +37060222336
Plačiau...

   Siūlo darbą

2009-11-02 Ieškome šokėjų!Apmokome.
Prabangių, perspektyvių, turinčių solidų vardą klubų tinklui Vilniuje, reikalingos striptizo šokėjos. Norinčias šokti drąsias, simpatiškas merginas apmoko profesionalus striptizo šokių instruktorius. Atvykusias iš kitų miestų apgyvendiname. Garantuojame saugų, įdomų ir perspektyvų darbą bei solidų vakarietišką uždarbį. Akcentuojame - DARBAS NEINTYMUS!Tel.: 8 5 2121349, 8 652 01033.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2009-10-26 Ieškome šokėjų!Apmokome.
Prabangių, perspektyvių, turinčių solidų vardą klubų tinklui Vilniuje, reikalingos striptizo šokėjos. Norinčias šokti drąsias, simpatiškas merginas apmoko profesionalus striptizo šokių instruktorius. Atvykusias iš kitų miestų apgyvendiname. Garantuojame saugų, įdomų ir perspektyvų darbą bei solidų vakarietišką uždarbį. Akcentuojame - DARBAS NEINTYMUS!Tel.: 8 5 2121349, 8 652 01033.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2009-10-25 Siulau darba-KRIZES CIA NEBUNA NIEKADA  
Sveiki,esu Alina is Oriflame kompanijos.Noriu pasiulyti Jums prisijungti prie manes ir tapt oriflame konsultante,nesvarbu,kokiame mieste Jus gyvenate,(vaikinus taip pat priimam).Nepriklausomas distributorius "Oriflame",darbo pobudis-visiems rodyti kataloga ir taip rinkti uzsakymus.kiekviena preke turi tam tikra tasku skaiciu,kuriuos renkant nuo pirmo uzsakymo gaunamos dovaneles.nuo kiekvieno surinkto uzsakymo jums visada lieka 23%,taip pat sau isigyti kosmetikos bei vitaminu su nuolaida ir dar ivairios staigmenos,dovaneles..taip pat suteikiama galimybe kiekvienam tapus oriflame konsultantu kurti savo versla-nauju zmoniu paieska,susitikimu organizavimas,kompanijos ir jos siulomo verslo pristatymas kitiems. Jus patys sprendziate kiek tam reikia skirti laiko ir kokiu metu tai daryti. Svarbiausia,kad butu noras dirbti ir uzsidirbti. cia nereikia jokio issilavinimo aukstumu ar dar ko panasaus..tad siulau bei suteikiu jums puikia galimybe save realizuoti sioje tinklinio marketingo-tiesioginiu pardavimu sferoje. mielai visus kvieciu apsilankyti oriflame kompanijos tinklapyje bei asmeniniame oriflame..taip pat siulykit savo draugams,pazistamiems,kolegoms prisijungti prie oriflame..tikrai nenusivilsite.. pabandyti verta,nes bet kokiu atveju nieko vistiek neprarasite. registracija iki spalio 31d nemokama visiems,veliau kainuos 20lt.tad paskubekite,del registracijos ar issamesnes info kreipkites dar dabar i mane. :)placiau: my.oriflame.lt/33 , www.oriflame.lt , skype mazulka-23, email. alina-21@one.lt , mob.tel. 868330026(tele2). laukiu Jusu atsakymo. nuosirdziai Oriflame konsultante Alina :)
Plačiau...

   Siūlo darbą

2009-10-19 Papildomas darbas maisto technologui
Siūlome papildomą darbą maisto technologui (duonos ir pyragų gamybos srityje). Patrtis šioje srityje - būtina. CV siųsti: viaceslavv@gmail.com
Plačiau...
 
Prisijungimas
Registracija    

Nemokami skelbimai

Keleiviu Pervežimas

CvInfo.lt

 
 

Apie mus | Reklama | Taisyklės | Nuorodos | Pagalba
© 2009 Papildomasdarbas.lt. Visos teisės saugomos.