Titulinis    
 
 

Pradžia > Siūlo darbą > Darbas vakarais

   Siūlo darbą

2011-01-22 darbas vakarais
Siūlau darbą neseniai susikūrusioje tinklinio marketingo kompanijoje - Network World Alliance- jos tikslas-remti visus norinčius greitai ir lengvai realizuoti savo asmeninius tikslus.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2011-01-10 Reikalingas žmogus, kuris išmėtytų lankstynukus
Reikalingas žmogus, kuris betkuriame Kauno miesto rajone išmėtytų lankstinukus.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2011-01-04 Papildomas uždarbis
Darbas su naujai atsiradusia MLM kompanija NWA. Daugiau info rasykit į el. paštą, skype arba skambinkit.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2011-01-04 Apklausų atlikėjas  
UAB „Europos tyrimai“ yra rinkos tyrimų kompanija savo klientams siūlanti duomenų rinkimo paslaugas. Mūsų komanda – tai 90 apklausų atlikėjų visoje Lietuvoje, atliekančių gyventojų bei įmonių apklausas, dalyvaujančių slaptų pirkėjų tyrimuose, ieškančių dalyvių diskusijų grupėms bei dalyvaujančių kituose tyrimų projektuose. Darbo pobūdis - pagal iš anksto parengtas anketas apklausti gyventojus vakarais ir savaitgaliais. Darbas laisvu grafiku, gali būti tiek pagrindinis, tiek papildomas.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2011-01-01 Simpatiškom moterims  
Simpatiškom moterim iki 45m legalus darbas Vokietijoje.Aprupiname gyvenamuoju plotu,sutvarkome darbo leidima.Darbas intymus,solidus vakarietiškas uždarbis.Prasome kreiptis tik su rimtais ketinimais,ieškancios nuotykiu ar turincios žalingu iprociu nepageidaujamos.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2010-12-20 Darbas naujai įsikūrusioje kompanijoje SAFIRA GROUP
SAFIRA Group savo veiklą pradėjo 2006 m. Tačiau Lietuvoje - tai nauja (veikianti vos keletą mėnesių) kompanija, siūlanti kosmetika be kenksmingu priedų. Kosmetikos gamintojai naudoja tik aukščiausios kokybės ir geriausių pasaulio kompanijų komponentus. Kompanijos siūlomuose produktuose nėra parabenų, SLS (sodium Laureth Sulfate), ftalatų ir naftos produktų! Įmonės veikla grindžiama tinklinio marketingo principu (t.y. pardavimai vyksta per konsultantus). Kompanijos siūlomame produktų asortimente taip pat rasite ir garsių kompanijų, tokių kaip Organix ®, Essential Organics, Herb Garden, Lucky Super Soft, Hy-Genie ir kt. produktus. Kompanija dar tik žengia pirmuosius žingsnius Lietuvoje, todėl salygos tapti lyderiais - idealios. Įstojimas į SAFIRA GROUP nieko neįpareigoja: * Gausite nuolaida prekėms iki 30 %. * Nereikia daryti užsakymų kas mėnesi. * Nėra privalomos užsakymų sumos. * Skatinimo programos. * Naudositės puikia kosmetika be kenksminų priedų. * Uždirbsite nuo savo sukurtos grupės. Nieko nelaukite ir pasirašykite savo sėkmės sutartį jau dabar!
Plačiau...

   Siūlo darbą

2010-12-13 Ieškome seksologijos specialisto
Ieškome seksologijos specialisto, kuris galėtų konsultuoti (vesti paskaitas) intymaus gyvenimo ir higienos problemų klausimais. Siūlome dinamišką ir įdomų darbą, laisvai planuojamą darbo laiką. Reikalavimai: Patirtis vedant mokymus, gebėjimas laisvai bendrauti, pasitikėjimas savimi, psichologinis išsilavinimas, gebėjimas dirbti savarankiškai. Siųskite savo CV info@motersmokykla.lt
Plačiau...

   Siūlo darbą

2010-12-11 Papildomos pajamos
Internetiniai projektai padės jums išspręsti finansines problemas. Robertas robertasri@gmail.com 868017705
Plačiau...

   Siūlo darbą

2010-12-08 Papildomas darbas
Tiesioginio pardavimo srityje lyderiaujanti įmonė ieško komunikabilių, tikslo siekiančių merginų norinčių papildomai užsidirbti
Plačiau...

   Siūlo darbą

2010-12-03 Ieškau vakarais ar savaitgaliais papildomo darbo
esu dirbanti (50 m.), tačiau ieškau vakarais ar savaitgaliais papildomo darbo. Puikiai vairuoju automobilį, dirbu kompiuteriu.Esu pareiginga ir sąžininga.
Plačiau...
 
Prisijungimas
Registracija    

Nemokami skelbimai

Keleiviu Pervežimas

CvInfo.lt

 
 

Apie mus | Reklama | Taisyklės | Nuorodos | Pagalba
© 2009 Papildomasdarbas.lt. Visos teisės saugomos.