Titulinis    
 
 

Pradžia > Siūlo darbą > Darbas namuose

   Siūlo darbą

2014-11-24 Kitoks NT agentės darbas!
Laba diena, Mus sudomino Jūsų kandidatūra Kas mes? NT agentūra UAB „VISI BUTAI“, dirbanti pagal amerikietišką nekilnojamojo turto sistemą. Šiuo metu įmonė sparčiai plečiasi ir ieško nekilnojamojo turto agentės inovatyvioje nekilnojamojo turto agentūroje. Nepralieskit progos! Kad po to netektų gailėtis :) Neturit darbo ptirties? Norit per trumpą laiką uždirbti tikrai gerą atlyginimą (t.y. 5.000Lt, 10.000Lt... per mėnesį ne riba!)? Norit pati planuotis savo darbo dieną ir laisvą laiką? Šis darbas kaip tik JUMS! Kodėl mes? Turbūt girdėjote atsiliepimų apie darbą nekilnojamojo turto srityje, vieni jų buvo geri, pozityvus, kad nekilnojamo turto srityje žmonės gerai uždirba, prabngūs butai, automobiliai ir t.t., arba priešingai - kad tai sunkus, daug jėgų reikalaujantis darbas, o geri rezultatai būna negreit arba išvis nebūna... Tačiau taip, kaip dirbame mes, nedirba nė viena NT agentūra Lietuvoje - gerų rezultatų agentės pasiekia jau po pirmojo mėnesio! Ką mes siūlom? Neturit patirties nekilnojamojo turto srityje? Ne bėda! Tik dabar esame parengę nemokamus profesionalius video mokymus (jų vertė 50.000Lt) specialistų, kurie šioje srityje dirba jau ne vienerius metus ir dalinasi savo ptirtim ne tik turto, bet ir finansų, teisės, psichologijos, sveikatos srityse. Tik dabar yra išskirtinė galimybė išmokti šio darbo paslapčių vos per 10 dienų ir tai nekainuos nė cento ir be jokių įsipareigojimų įmonei joje dirbti! Ką turit padaryti? Tereikia išsiimti nekilnojamojo turto veiklos pažymą (atydaryti ir uždaryti veiklą galima kada norit ir tai nieko nekainuoja). Kam to reikia? Tiesiog mūsų darbo sistema yra unikali ir Lietuvoje mes vieninteliai ją naudojame, taigi norime apsaugoti savo sekmės paslaptis :) , o įmonei su fiziniu asmeniu konfidencialumo sutarties pasirašyti negalima, asmuo turi būti registruotas vartotojas VMI (valstybinė mokesčių inspekcija). Trumpai: mes Jums siūlome nemokamai vos per 10 dienų išmokti bene geriausiai apmokomo darbo paslapčiu, bei išbandyti jėgas nekilnojamojo turto srityje be įsipareigojimų dirbti mūsų įmonėje. Peržiūrėkite žemiau pateiktą video, jame kalba vadovas Darius Overlingas: https://www.youtube.com/watch?v=UZW89oBx3l4 Taupant tiek Jūsų tiek mūsų laiką, atranka daroma elktroniniu būdu, todėl jei nusprendėt, kad norit išbandyti jėgas nekilnojamojo turto srityje arba bent pažiūrėti, kaip čia viskas vyksta, lauksiu Jūsų atsakymo e-paštu indrevb@gmail.com Pagarbiai, Personalo specialiste Indrė
Plačiau...

   Siūlo darbą

2014-11-24 Laimėk bitcoins
Tai labai paprastas uždarbis. Užsiregistruojate ir kas valandą galite laimėti bitcoins. Mažiausiai laimėti galite 0,00000568btc o daugiausiai 0,568btc. Ką reik daryti? Tiesiog prisijungti ir kas valandą suvedus kodą paspausti roll. Niekada nepralaimėsite nes nesėkmės atveju laimėsite tik mažiausią sumą. Registruokitės http://freebitco.in/?r=821278 . Jums reikės e-piniginės https://blockchain.info/ o uždirbtus bitcoins galėsite išsikeisti į litus http://bitmarket.lt/ .
Plačiau...

   Siūlo darbą

2014-11-24 Užsiregistruok ir gauk pinigų!
Visų svajonė nieko nedaryti ir gauti už tai pinigų. Dabar ta svajonė jau tapo tikrove. Registruokitės https://qoinpro.com/38ae5c78008dbd8b8cb965ddf3db39e4 ir kas dieną gaukite bitcoins, dogecoins, litecoins ir daug kitų e-valiutų. Jums nieko daugiau ir nereiks daryti tik sėdėti ir žiurėti kaip didėja jūsų piniginė. Norint padidinti gaunamų e-valiutų kiekį per dieną, kvieskite draugus ar tiesiog kitus internautus. 3 draugai +5% 5 draugai +10%. Dar jums reikės e-piniginės https://blockchain.info/ o uždirbtus coins galėsite išsikeisti į realius pinigus šičia http://bitmarket.lt/ .
Plačiau...

   Siūlo darbą

2014-11-22 Nekilnojamojo turto agentas(-ė)
Esame veržli nekilnojamojo turto bendrovė ir ieškome energingų, komunikabilių, ryžtingų ir norinčių užsidirbti ne tik papildomoms išlaidoms, bet ir pasiturinčiam gyvenimui. Mes siūlome lankstų darbo grafiką, kadangi tai darbas iš namų, tad ir savo darbo laiką galėsite planuotis patys. Patirtis nebūtina, nes suteikiame aukštos kokybės mokymus. Taip pat suteikiame galimybę 10 dienų pasimokyti ir tik tuomet spręsti - dirbti ar ne. Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, tad mokysitės savo namuose, Jums patogiu metu. CV su nuoroda, kuriame mieste pageidaujate dirbti, ar norite tik pasimokyti, siųskite el. paštu: ntsistema.personalas@gmail.com. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumas garantuojamas.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2014-11-21 Siūlau puikų darbą Studentams!!!!
Siūlau darbą Studentams!!!! Siūlau darbą vyresnių kursų studentams laisvu laiku rašyti rašto darbus arba nesenai baigusiems studijas: referatus, kursinius, diplominius ir kitas užduotis. Galimybė užsidirbti apie 1000 lt. per mėnesi. Rašyti reikia turėti laiko jau DABAR ir artimiausiu metu. REIKALAVIMAI: STUDIJOS UNIVERSITETE ARBA nesenai baigtos studijos, ANGLŲ kalba būtina, kitos kalbos būtų privalumas. ATSAKINGUMAS ir rimtas nusiteikimas. Amžius iki 30 metų. Temos pačios įvairiausios: Vadyba, ekonomika, finansai, marketingas, verslas, teisė, socialinės temos ir Kitos panašios TEMOS. referatai.referatai@yahoo.com
Plačiau...

   Siūlo darbą

2014-11-20 Papildomas uždarbis  
Ar Jūsų nuomonė kam nors įdomi? Pasirodo, kad TAIP. Ir net už tai moka pinigus ;) Nesvarbu, kas Jūs - namų šeimininkė, studentas ar įmonės skyriaus vadovas. Jūsų dalyvavimas visiškai nemokamas. Nereikia nieko pardavinėti. Nebūtina kviesti partnerius. Nereikalingas nuosavas tinklapis. Nebūtina patirtis. Viskas ko reikia – interneto prieiga ir kelios minutės per dieną. Jei sudomino ir norite daugiau informacijos, parašykit algis.tf@gmail.com
Plačiau...

   Siūlo darbą

2014-11-20 PERSONALO SPECIALISTĖ,-AS, DARBAS IŠ NAMŲ
Siūlome prisijungti prie profesionalų komandos su įdomiomis Lietuvos bei tarptautinio lygio užduotimis, darbas įdomus kurio darbo grafikas lankstus. Komandinį darbą kolektyve, kuriame yra jaunatviškas veržlumas, inovatyvus mąstymas, pragmatiškas požiūris į verslą ir draugiška atmosfera. Uždarbio ir karjeros galimybes neribotas. Reikalavimai Jeigu turite puikius bendravimo įgūdžius, esate diplomatiška asmenybė bei pasižymite analitiniu mąstymu bei organizaciniais įgūdžiais mokate dirbti su kompiuteriu ir sugebate dirbti savarankiškai, tai pagrindas, viso kito mes Jus išmokinsime. Norinčius pretenduoti į siūlomą darbo vietą, prašome savo CV su nuoroda ( Personalo vadybininkas (-ė) CV) siųsti el.paštu: personalassvb@gmail.com . Susisieksime tik į atrinktais kandidatais.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2014-11-20 NT Vadybininkės (-o)
Darbo pobūdis: • Tarpininkavimas parduodant nekilnojamą turtą • Nekilnojamojo turto objektų paieška • Parduodamo nekilnojamojo turto apžiūra • Sutarčių rengimas. • Informacijos dalinimasis su kitais agentais per amerikietišką nekilnojamojo turto sistemą Šio darbo privalumai: • Tai darbas iš namų. Jūs pati galite planuotis laiką kada dirbite ir kiek valandų skirsite darbui. Todėl šis darbas tinka studentams ir mamoms auginančioms vaikus. Gali būti ir papildomas darbas. • Įmonė suteikia itin vertingus video mokymus. Mokymai nuotoliniai, jums patogiu laiku. Yra galimybė 10 dienų PASIMOKINTI ir tuomet spręsti - dirbti ar ne. Mokymai yra nemokami. Patirties nereikalaujame, todėl suteikiame galimybę visiems norintiems dirbti ir įgyti darbo patirties. SVARBIAUSIA NORAS IR MOTYVACIJA DIRBTI! • Darbo užmokestis priklauso nuo įdėtų pastangų ir darbo.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2014-11-20 NT Agentas (-ė) DARBAS NAMUOSE
Nekilnojamo turto bendrovė Lietuvoje, dirbanti su unikalia amerikietiška nekilnojamojo turto sistema, sukaupusi daugiametę patirtį, šiuo metu sparčiai plečiasi ir ieško darbuotojų Lietuvoje. Neturi patirties? Ne bėda - siūlome Jums visiškai NEMOKAMUS 10 dienų profesionalų paruoštus mokymus be įsipareigojimų dirbti mūsų įmonėje. Po apmokymų Jūs įgysite žinių, ir Jums bus aišku, ar norite dirbti nekilnojamo turto sferoje, nes sužinosite šios srities ypatumus ir kaip atrodo nekilnojamo turto agento darbas iš arti ir kokie stulbinami darbo rezultatai gali būti per trumpą laiką. Mokymai vyksta nuotoliniu būdu internetinės erdvės pagalba, tad mokytis galima laisvu, Jums patogiu laiku ir iš savo namų. Darbo aprašymas Klientų paieška ir atranka Klientų poreikiu bei rinkos analizė Tarpininkavimas perkant/parduodant NT Komercinių pasiūlymu teikimas, sutarčių ruošimas Darbas su NT sistema Reikalavimai Komunikabilumas Stipri savimotyvacija Noras mokytis ir tobulėti Ambicingumas Sąžiningumas Turėti kompiuterį, internetą, telefoną Įmonė siūlo Mokymus kurie skatina profesinį tobulėjimą bei leidžia efektyviai siekti aukščiausių karjeros rezultatų. Lankstų darbo grafiką, galimybę pačiam reguliuoti savo dienotvarkę.
Plačiau...

   Siūlo darbą

2014-11-18 slauga
galiu slaugyti ligoni jo namuose turiu slaugos kursu baigimo pazymejima
Plačiau...
 
Prisijungimas
Registracija    

Nemokami skelbimai

Keleiviu Pervežimas

CvInfo.lt

 
 

Apie mus | Reklama | Taisyklės | Nuorodos | Pagalba
© 2009 Papildomasdarbas.lt. Visos teisės saugomos.